Basketbalvereniging Lokomotief  

Basketbalvereniging Lokomotief,
social_twitter_box_blue_128social_facebook_box_blue_128social_rss_box_orange_128
YOU ARE HERE: Home > Algemeen > Lokomotief (Loko 2k25)

Lokomotief (Loko 2k25)

De laatste jaren doen we bij Loko het meeste op dezelfde manier en dat is tot nu toe succesvol geweest. Nederlandse kampioenschappen aan de lopende band, Loko wordt alom geprezen voor z'n opleiding en oud en jong sluit zich graag aan bij onze vereniging.

Niets aan doen zou je zeggen. Alleen dat is te makkelijk, want we zien ook barstjes: zo makkelijk als mensen komen, gaan ze soms ook weer weg; het kader, alhoewel enthousiast, is beperkt in omvang; financieel is het telkens de eindjes weer aan elkaar knopen....

Grotendeels normale ontwikkelingen binnen een vereniging en het bestuur luidt ook zeker niet de noodklok. Wel willen we een impuls geven aan Lokomotief om ook de komende 10 jaar weer succesvol te zijn, zowel op sportief gebied als qua verenigingsleven.

Graag willen we met onze leden deze impuls Loko 2k25 vormgeven. Het doel hiervan is tweeledig:

 Onze vereniging zit vol met mensen met goede ideeën

 Hopelijk kunnen we ook weer meer mensen enthousiast krijgen om in de uitvoering mee te werken.

Wat gaan we doen?

Allereerst willen we een sessie organiseren om met elkaar Lokomotief door te lichten en te kijken wat de hoofdlijnen van de impuls Loko 2k25 moeten worden. Aan de exacte vorm wordt nog gewerkt, maar denk aan stellingen als:

 Loko kan twee keer zo groot worden ?

 Het geld ligt op straat, alleen wij pakken het niet goed?

 Verenigingsleven en Topsport gaan hand in hand?

 Alle eerste teams kunnen op eredivisieniveau spelen?

Heel praktisch zullen we ook al onze commissies en evenementen doorlichten, wat gaat goed en wat kan beter:

Bestuur



Technische Commissie

Bar

Webteam/-site

Sponsorcommissie

Trainingsweekend

Grote club actie

Communicatie

Huisvesting

Limfjord

Nieuwjaarsreceptie

Runners Up

Loko kamp

Vrijwilligersavond

 

Tot slot moet er wellicht ook wel wat aan onderhoud gedaan worden aan onze commissies en (formele) afspraken.

Graag nodigen we je uit om samen met ons invulling te geven aan de impuls Loko 2k25.

Datum: 2 oktober

Tijd: 20.00 uur

Locatie: kantine van Zweedenzaal

Laat via een mail aan bestuur@lokomotief-rijswijk.nl weten of je komt. Kun je niet maar wil je wel meedenken, ook prima, stuur je ideeën dan op (het liefst ook met jou bijdrage zou kunnen zijn) en bij een eventuele vervolgbijeenkomst wordt je weer uitgenodigd.

 

Lokotweets

Nieuwsbrief Lokonews

Ontvang elke week het laatste Lokonews.
Meld je aan voor de nieuwsbrief.

AANMELDEN

Komende Loko Events

Sponsoren