Basketbalvereniging Lokomotief  

Basketbalvereniging Lokomotief,
social_twitter_box_blue_128social_facebook_box_blue_128social_rss_box_orange_128
YOU ARE HERE: Home > Algemeen > Gewijzigd trainingsschema mei 2016

Gewijzigd trainingsschema mei 2016

De komende weken zijn er wijzigingen in het trainingsschema in verband met feestdagen en Final Four. Check hier de laatste info en het schema.

 

Datum Wat?
Woensdag 27 april Geen training - Koningsdag
Donderdag 5 mei Geen training - Hemelvaart

 

Maandag 25 april
van Zweedenzaal (Jacob van Offwegenlaan, Rijswijk)
 
Veld 1
Veld 2
Opmerking
15:00 - 16:00
JU18
JU18
Final Four
17:30 - 18:45
JU16-1
JU16-1
Final Four
18:45 - 20:00
JU12-1
JU14-1
 
20:00 - 21:30
HU20/HS3
HS4
 
21:30 - 23:00
HS1
HS1
Final Four
Dinsdag 26 april
van Zweedenzaal (Jacob van Offwegenlaan, Rijswijk)
 
Veld 1
Veld 2
 Opmerking
14:15 - 15:30
JU18
JU18
Final Four
Wateringseveld
 
 
 
 
Veld 1
Veld 2
Veld 3
18:30 - 20:00
JU12-1
JU18-12/JU16-2
 MU16/MU18
20:00 - 21:30
D1
H2 D2
Woensdag 27 april
GEEN TRAININGEN
Donderdag 28 april
van Zweedenzaal (Jacob van Offwegenlaan, Rijswijk)
 
Veld 1
 Veld 2
 
17:30 - 18:45
JU16-1
JU16-1
Final Four
18:45 - 20:15
HS1
HS1 Final Four
20:15 - 21:30
D1
21:30 - 22.30
HS2/3 HS2/3  
Vrijdag 29 april
van Zweedenzaal (Jacob van Offwegenlaan, Rijswijk)
 
Veld 1
Veld 2
 
15:00 - 16:00 JU18    
16:00 - 17:00 JU16    
17:00 - 18:00
JU12
JU12
Fundatraining
18:00 - 19:30
HS1
 HS1  Final Four

 

Maandag 2 mei
van Zweedenzaal (Jacob van Offwegenlaan, Rijswijk)
 
Veld 1
Veld 2
Opmerking
13:00 - 14:30
JU18
JU18
Final Four
17:30 - 18:45
JU16-1
JU16-1
Final Four
18:45 - 20:00
JU12
JU12
Final Four
20:00 - 21:30
HU20/HS2/HS3
HS4
 
21:30 - 23:00
HS1
HS1
Final Four
Rijswijks Lyceum (Karmozijnstraat, Rijswijk)
 
Zaal 8
Zaal 9
Zaal 10
17:00 - 18:30
JU10-1
   
18:30 - 20:00
JU12-3
JU12-2
 
Dinsdag 3 mei
van Zweedenzaal (Jacob van Offwegenlaan, Rijswijk)
 
Veld 1
Veld 2
Opmerking
13:00 - 14:30
JU18
JU18
Final Four
Wateringse Veld College (Missouri, Den Haag)
 
Veld 1
Veld 2
Veld 3
18:30 - 20:00
JU14-2
JU14-1
MU16/MU18
20:00 - 21:30
D1
H2
D2
Woensdag 4 mei
van Zweedenzaal (Jacob van Offwegenlaan, Rijswijk)
 
Veld 1
Veld 2
 
15:00 - 16:15
U8
U8
 
16:15 - 17:30
JU10-1
JU10-2
 
17:30 - 19:00
JU12-3
JU12-2  
Wateringse Veld College (Missouri, Den Haag)
 
Veld 1
Veld 2
 Veld 3
17:30 - 19:30
JU16-1
JU12-1
 JU18-2/JU16-2
19:30 - 21:00
HS1
HS1 MU16/MU18
Donderdag 5 mei - GEEN TRAINING - HEMELVAART
Vrijdag 6 mei
van Zweedenzaal (Jacob van Offwegenlaan, Rijswijk)
 
Veld 1
Veld 2
 
13:00 - 14:30
JU18
JU18
Final Four
14:30 - 16:00
JU16
 JU16 Final Four
17:00 - 18:00
JU12
 JU12 Fundatraining
18:00 - 19:30
HS1
HS1 Final Four
 

Lokotweets

Nieuwsbrief Lokonews

Ontvang elke week het laatste Lokonews.
Meld je aan voor de nieuwsbrief.

AANMELDEN

Komende Loko Events

Sponsoren